DPQ-82 Thermo - ciepłe i komfrotowe okno PVC Dako

https://oknower.pl

Ciepły panel = większe oszczędności

  • modny gładki panel DK-GP Thermo o grubości 60 mm

  • doskonałych właściwości termoizolacyjnych

  • stylowy i elegancki wygląd bram

Charakterystyka

Kolorystyka

Biały RAL 9016

RAL

RAL ze strukturą

Parametry panelu

Panel o grubości 60 mm wypełniony bezfreonową pianką poliuretanową oblekany jest blachą stalową ocynkowaną. Trwałość oraz zabezpieczenie przed korozją zapewnia odpowiednio dobrana powłoka nakładana na powierzchnię blachy. Wysokość panelu wynosi 500 mm lub 610 mm. Panel charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną, współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi: U = 0,34W/m2K.

ZABEZPIECZENIA STANDARDOWE BRAM SEGMENTOWYCH

Zabezpieczenie w przypadku pęknięcia linki (Standard w bramach powyżej 9m2)

Zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyny

Zabezpieczenie przed przygnieceniem palców

INNE WAŻNE INFORMACJE TECHNICZNE

Brama montowana jest wraz z podwójnymi prowadnicami poziomymi, które gwarantują jej stabilność i sprawne działanie. Wymagana wysokość nadproża, pozwalająca na zamontowanie bramy wynosi od 220 mm. W przypadku tego rozwiązania sprężyny skrętne montowane są z przodu, przy nadprożu.

Szczelność bramy gwarantuje odpowiednio dopasowany zestaw uszczelek. Uszczelnienie na całym obwodzie bramy gwarantują: uszczelka górna, termiczne uszczelki boczne, uszczelnienie między panelami oraz dopasowana do budowy panelu uszczelka dolna.

Okucia paneli oraz zawiasy malujemy na kolor biały (RAL9016), tak by dopasować je do wyglądu paneli i zagwarantować estetyczny wygląd bramy także wewnątrz garażu.

Dostępność elementów wyposażenia opcjonalnego w wybranych produktach DAKO możesz sprawdzić kontaktując się z nami w naszym salonie w Krośnie lub Jaśle.

Materiały zawarte na tej stronie są własnością firmy DAKO. Dziękujemy za możliwość ich wykorzystania.

Podziel się