PARAPETY

estetyczne i funkcjonalne rowiązania

https://oknower.pl

Blacha powlekana zabezpieczona jest dodatkowo folią ochronną, która chroni blache przed zarysowaniem w czasie produkcji i transportu. Folię należy usunąć po zamontowaniu parapetu. Posiadamy w sprzedaży zakończenia parapetów, chronią blachę przed korozją, usprawniają odprowadzanie wody, pozwalają solidnie osadzić parapet, podnoszą estetykę wykonania.

Najważniejsze cechy:
♦ przeznaczone do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium,
♦ estetyczne i trwałe, odporne na wpływ warunków atmosferycznych,
♦ prawidłowo zamontowane dobrze chronią elewacje budynków i odprowadzają wodę,
♦ odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia.

https://oknower.pl

PARAPETY AGLOMARMUROWE (wewnętrzne)

Parapety z aglomarmuru mają gładką nieporowatą powierzchnię, co podnosi ich wartość estetyczną a przede wszystkim ułatwia utrzymanie czystości. Wykonane sa 95% z kruszywa marmurowego i ok. 5% żywicy poliestrowej. Jego właściwości są podobne do właściwości marmuru, jednak jest bardziej odporny na działanie substancji zawierających kwasy. Stosowany w budownictwie, jako materiał nadaje się na posadzki wewnętrzne, blaty, lady, stopnie schodowe. W ofercie firmy znajdują się parapety o grubości 2 cm i 3 cm. Możliwe jest wykonanie parapetów w dowolnym kształcie i wymiarach.


https://oknower.pl

PARAPETY PCV (twarde)

Parapety wewnętrzne z twardego PCV to alternatywny trwały produkt. Produkowany z twardego polichlorku winylu, takiego samego jak przy oknach i drzwiach PCV, który jest następnie powlekany odporną na ciężkie warunki folią wysokiej jakości, odporny na zarysowania i całkowicie wodoodporny.

Parapety PCV są dostępne w różnych kolorach. Trwała i łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia gwarantuje estetykę przez wiele lat. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i dużemu wyborowi parapety wewnętrzne nadają mieszkaniom indywidualny charakter.


https://oknower.pl

+48 602 403 720

+48 602 403 770

krosno@oknower.pl

Materiały zawarte na tej stronie są własnością firmy SOUDAL. Dziękujemy za możliwość ich wykorzystania.

Podziel się