Wybierz producenta, którego ofertą jesteś zainteresowany, kliknij jego logo poniżej.

https://oknower.pl

AGMAR - DRZWI DREWNIANE

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.
Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.
Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.

RODZAJE DRZWI AGMAR W OFERCIE OKNOWER

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna to niezawodność na długie lata.

https://oknower.pl
https://oknower.pl

DRZWI ZEWNĘTRZNE PŁYTOWE

https://oknower.pl
https://oknower.pl

DRZWI ZEWNĘTRZNE RAMIAKOWE

https://oknower.pl
https://oknower.pl

DRZWI ZEWNĘTRZNE DWUSKRZYDŁOWE

https://oknower.pl
https://oknower.pl

ELEGANCKIE
DRZWI WEWNĘTRZNE

https://oknower.pl

MAR-TOM - DRZWI METALOWE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą.
Firma posiada nowoczesny park maszynowo – narzędziowy, oraz duze hale produkcyjne.

„Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z czołowych producentów drzwi metalowych w Polsce. Odbiorcami naszej oferty handlowej są w głównej mierze partnerzy krajowi, jednak coraz częściej trafiają do nas klienci zagraniczni.”

RODZAJE DRZWI MAR-TOM W OFERCIE OKNOWER

https://oknower.pl

ERKADO - DRZWI WEWNĘTRZNE

ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.
Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

RODZAJE DRZWI ERKADO W OFERCIE OKNOWER

https://oknower.pl

VOSTER - DRZWI WEWNĘTRZNE

Jesteśmy firmą, która prężnie rozwija swoją działalność na terenie całego kraju jak również podbijamy rynek południowy. Pozwala nam to na osiągnięcie czołowej pozycji firmy w niezwykle konkurencyjnej branży.
Polityką naszej firmy jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości. Dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów pozwala nam stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego naszego Klienta.
Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnym designem.

RODZAJE DRZWI VOSTER W OFERCIE OKNOWER

https://oknower.pl

DRE - DRZWI WEWNĘTRZNE

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe.
Pozycję lidera wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewnia nam sposób w jaki działamy oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w najnowsze centra obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię.
DRE Sp. z o.o. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zbudowany na wymaganiach normy ISO 9001.

RODZAJE DRZWI DRE W OFERCIE OKNOWER

https://oknower.pl

PORTA - DRZWI WEWNĘTRZNE

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi.
Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni.

Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

RODZAJE DRZWI PORTA W OFERCIE OKNOWER

https://oknower.pl

WIŚNIOWSKI - BRAMY | OGRODZENIA | DRZWI

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi.
Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni.

Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

PRODUKTY FIRMY WIŚNIOWSKI W OFERCIE OKNOWER

Dlaczego warto nas wybrać?

Traktujemy profesjonalną obsługę klienta jako element naszej pracy. Możemy definiować to pojęcie praktycznie dowolnie, każda firma ma swoje preferencje dotyczące profesjonalizmu.
W naszej firmie możesz spodziewać się, że:

 • służymy naszą wiedzą i kompetencjami w pełnym zakresie,
 • dobro klienta jest dla nas najważniejsze,
 • mamy świadomość, że Twoje pieniądze to nasz chleb,
 • znamy wartość Twojego zadowolenia,
 • nawet jeśli nie dokonasz zakupu, zawsze jesteś mile widziany w naszych skromnych progach.

Uważamy za bardzo dobre połączenie pracy i pasji. Niewielu ludzi ma to szczęście, ze łączy swoje hobby z pracą. My należymy do tego nielicznego grona. Dlatego wielu zadowolonych klientów potwierdza, że jako sprzedawcy, jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do życia i do samych klientów.
Zapraszamy!

W naszej ofercie, prócz dobrych produktów, oferujemy GRATISowe pomiary i doradztwo techniczne. Oczywiście nie jest to priorytet naszej działalności, ale czynności pomiarowe wchodzą w zakres dobrej sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że zostaną zamówione OKNA, DRZWI, ROLETY, BRAMY i inne elementy o odpowiednim gabarycie.
Znamy się na tym i bardzo dobrze wiemy, jak prawidłowo przeprowadzić pomiar do zamówienia.

Firma OKNOWER istnieje od kilku lat na rynku lokalnym, Szczycimy się realizacjami większych i mniejszych zamówień. To pozwala nam – a także i Tobie, drogi Kliencie – mieć pewność, że Twoje zaufanie nie zostanie nadszarpnięte. Dajemy gwarancję na wykonane usługi i zakupiony towar.
Co więcej – każdy z nas działa w branży od ponad 15 lat, dlatego jesteśmy przekonani, że wyjdziesz od nas zadowolony, a w przyszłości powrócisz, lub polecisz nas innym.

Chcemy budować więź z naszymi klientami poprzez wysoką jakość oferowanych produktów, a także przez wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie i poświęcenie maksimum uwagi naszym klientom. Budujemy również relację z biurami inwestycyjnymi, korporacjami, inwestorami prywatnymi, architektami i konstruktorami.
Twój komfort jest dla nas bardzo ważny!

Każdy produkt dobrej jakości, szczególnie produkt klasy premium, musi mieć swoją cenę. Kupuje za nię nie tylko samą jakość wykonania, ale również pewność, że w ciągu kilku lat, jakość ta nie ulegnie pogorszeniu. Cena jest kosztem Twojego spokoju. Warto zastanowić się, czy dodać kilka złotych do ceny za produkt wyższej jakości, czy zakupić towar, który przysporzy zmartwień.
W firmie OKNOWER zakupisz produkty wysokiej jakości, np. OKNA, DRZWI, BRAMY i ROLETY marki DAKO.

Każdy detal decyduje o całości, a pominięcie jakiegokolwiek szczegółu może doprowadzić do porażki. Dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia kontrolujemy jego przebieg i stan aktualny. W ten sposób nasi klienci mają pewność, że powierzone nam środki inwestycji są bezpieczne i będą wydane bardzo uważnie i bezstratnie.

Szybki kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  +48 602 403 720

  +48 602 403 770

  krosno@oknower.pl

  Komentarze

  Brak komentarzy.

  Dodaj odpowiedź
  Podziel się